Nieuws

Nieuwe sponsor: Van Ojen Hoveniers


Van Ojen Hoveniers is per 1 april sponsor van TV Wettenseind. 
Frank van Ojen vertelt waarom hij heeft gekozen om onze club te sponsoren.

 

Sinds wanneer ben je sponsor van TV Wettenseind?
Van Ojen Hoveniers is per 1 april 2020 sponsor van Tennisvereniging Wettenseind.

 

Waarom heb je ervoor gekozen om TV Wettenseind te sponsoren?

Ten eerste omdat mijn vrouw en zoon trainen en competitie spelen bij TV Wettenseind. Daarnaast hebben we een leuk gesprek gehad met het bestuur voor wat ideeën en werkzaamheden op het park en hebben we besloten om sponsor te worden van TV Wettenseind. Zo steunen we een mooie vereniging en het sporten natuurlijk.

 

Voor welke periode sponsor je de vereniging?
Minimaal voor drie jaar.

Wat is het voordeel voor jou als sponsor?

Ik krijg wekelijks telefoontjes met vragen voor een advertentie in een blad of magazine, maar dat hebben we helemaal niet nodig, omdat we met de kwaliteit die we leveren goede mond-tot-mondreclame krijgenOp die manier komen we weer aan nieuwe klanten en hebben we een extra motivatie om onze werkzaamheden met zin en kwaliteit uit te voeren.

 

Wil je TV Wettenseind-leden nog iets meegeven (tips)?

Is je tuin of bestrating toe aan vernieuwing of onderhoud dan ben je bij ons aan het goede adres. Neem een kijkje op de website, bel of mail en dan zien we elkaar binnenkort. Van Ojen Hoveniers is gevestigd aan de Geldropsedijk 18 in Nuenen. 

« Terug

» Nieuws archief